מעקב אחר בני נוער

מעקב אחר בני נוער

מעקב אחר בני נוער | ידין חקירות

 

 ידין חקירות – ניסיון, אמינות, סודיות מוחלטת

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ או לתיאום פגישה 03-5470512

פנייה להורים ששוקלים מעקב אחר בני נוער

אם התעורר בכם צל צילו של חשד ודאגה כי בן או בת הנעורים שלכם חשופים לפעילות שעלולה להזיק לעתידו/ה – אנו מאיצים בכם לבצע מעקב ופיקוח התנהגויות של בני נוער, אתם רק תרוויחו מכך:
באם תציבו חוקר פרטי במרכז המעקב ותוצאות הפיקוח והמעקב הינן מרגיעות, חייכם יהיו רגועים ונוחים יותר.
במקרים בהם חשדותיכם יתאמתו, וביצוע מעקב אחר ילדכם יוביל לתוצאות הדורשות התערבותכם, המעקב שהזמנתם עשוי להיות גורם קריטי בהבטחת עתידו התקין של בנכם או בתכם.

במילים פשוטות:

אם חשדכם התבדה – הרווחתם שקט נפשי.

אם חשדכם אומת – הבן/בת שלכם הרוויח/ה את העתיד שלו/ה

אם הגעתם למצב שאתם שוקלים העסקת משרד חקירות במרכז, חוקר פרטי או בלש פרטי – אנחנו מאיצים בכם לעבור מהר את שלב ההתלבטות ולפנות אלינו לייעוץ.
לגורם הזמן עשויה להיות השפעה מכרעת על חיי ילדיכם.

מעקב אחרי בני נוער – רקע

עלייה במגמת הפשע וברמת האלימות של בני הנוער, גורמת לנו, ההורים, לישון לא טוב בלילות.

למרות הגידול במעורבות של ההורים בערים רבות ברחבי הארץ בארגונים בסגנון "מושבה בטוחה", בני נוער מרבים להסתובב בחבורות. יוצא מכך שגם אם הילדים שלכם הם "ילדים טובים", הם עלולים להיגרר על ידי לחץ חברתי למעשים או למצבים שלא מאפיינים אותם.

במילים אחרות: גיל הנעורים הוא גיל בו הגבולות מטושטשים, הצורך בשייכות ובקבלה על ידי ה"חבר'ה" עלולים להוביל את הטובים שבילדינו למעשים שאינם מתאימים להם כלל וכלל.

החדשות בתחום בריונות ברשת כלפי בני נוער והתנהגויות הרסניות בגיל הנעורים הן עניין כמעט יומיומי. הנה מאמר השופך אור על תמונת המצב נכון להיום – חשוב לקרוא.

מדוע חשוב לממש את יכולת המעקב שלנו אחר בני הנוער?

מניעה לעומת ריפוי: תהליכים בתחום החינוך עוברים מהפך דומה לזה שחל בשנים האחרונות ברפואה: הרפואה בעולם עוברת תהליך משמעותי של חיפוש פתרונות בתחום מניעת מחלות לעומת שנים עברו בהם עיקר המאמץ היה חיפוש פתרונות בתחום ריפוי מחלות.

עולם החינוך, גם בתחום של חינוך במשפחה, עובר תהליך מקביל: משקיעים במניעה כדי למנוע הסתבכויות מיותרות.

פעמים רבות אנו רואים איך ילדינו מושפעים מחבריהם, נגררים למעשים ומתחרטים עליהם בהמשך. לעיתים, חרטה זו אינה מספיקה והנזק שנגרם בעקבות המעשה ילווה את ילדנו שנים רבות ואולי אף במהלך שארית חייו.

אחריותנו כהורים הינה לזהות רגעים אלו רגע לפני שהם מתרחשים ולהתערב בשלב בו מניעה היא עדיין מהלך אפשרי.


חוקר פרטי
עשוי למנוע הסתבכויות מיותרות של בני נוער

מעקב בני נוער על ידי חוקר פרטי במשרד חקירות ידין, המיומן בכך, יציג בפניכם תמונת מצב עדכנית לגבי פעילותם, ועשוי למנוע הסתבכות שממנה יהיה קשה לצאת.

החוקר הפרטי מתעד פעילויות מסוכנות של בני נוער כגון שתיית אלכוהול, אלימות, נהיגה פרועה ברכב ובאופנוע, שימוש בסמים ועוד, בין אם אלו נעשים על ידי בנכם ובין על ידי חבריו הקרובים.

חשוב לנו להדגיש: המטרה אינה "לתפוס" את בני הנוער בביצוע פעילות לא חוקית או מסוכנת.

המטרה שלנו כחוקרים פרטיים היא לעזור להורים לקבל מידע על המצב בפועל כדי שאתם ההורים, תוכלו לפעול מבעוד מועד למניעת פעילות לא חוקית או מסוכנת.

מעקב אחרי בני נוער: הסודיות חשובה במיוחד

עניין נוסף שראוי לדגש הינו שבגיל הנעורים, האמון של ילדינו בנו, ההורים, חשוב להתפתחותם התקינה, אך לעיתים הוא גם אמון שביר. המרחב הפרטי שבני הנוער דורשים לעצמם, אל מול הרצון והחובה שלנו כהורים לדעת יותר על עולמו הפרטי של ילדנו, ואף להתערב במקרי צורך, מחייבים אותנו לפעול בכפפות של משי במקרים אלו.

מעקב בני נוער הוא עניין רגיש אשר צריך להתבצע רק על ידי חוקרים מקצועיים ומנוסים, וזאת על מנת שלא לסכן ואף "לשרוף" גשרים ויחסים שקיימים ביניכם לבין ילדיכם.

לידין חקירות ניסיון רב במעקב אחר בני נוער – פנו אלינו בהקדם לייעוץ והכוונה.

מעקב אחר בני נוער במטרה להגן עליהם

בני נוער באופן כללי ובמיוחד בני נוער עובדים (בתחילת דרכם), עלולים למצוא את עצמם (בעיקר בגלל חוסר הניסיון שלהם) נפגעים פיזית ונפשית, כגון הטרדות מיניות מצד מעסיקים, ניצול מעמדם של בני הנוער על ידי שימוש בסמכות המבוגרים ועוד.

בשל גילם הצעיר וחוסר ניסיונם, קשה להם להוכיח את טענותיהם. מעקב עשוי למשמש מקור מהימן וקביל להוכחת ניצול של בני נוער על ידי מבוגרים.

הורים – קריאת התעוררות!

צפו בסרטון המזעזע, או אולי הצפוי, שלבטח ילמד אתכם ההורים שיעור חשוב ביותר: כמה הילדים שלכם בטוחים ברשת – לסרטון 

קבלו תשובות מקצועיות,
עכשיו.
יש לכם לבטים ושאלות?
התקשרו וקבלו
תשובות מקצועיות.

לעיתים הספק עלול לגרום לנזקים גדולים יותר מהאמת.